B2.06. Prodej, Byt 1+kk, 45 m² - Kroměříž

Štěchovice, Kroměříž | 43 m²

ID 01803
Kontakt
info v RK

Ekologické bydlení, nabité technologiemi a uprostřed zeleně!

Dovoluji si Vám představit výjimečný rezidenční projekt Wechův dvůr, který se nachází v historickém centru Kroměříže mezi dvěma nejkrásnějšími zahradami v republice. Wechův dvůr představuje bydlení bez kompromisů v podobě nadstandardní výbavy, chytrých technologií zaměřených na ekologii a nadčasového designu.
Projekt sídlí mezi nejkrásnějšími zahradami zapsanými na seznamu UNESCO – Květnou zahradou a Podzámeckou zahradou. To bylo inspirací pro použití prémiového vybavení a technologií, které snoubí funkčnost a ekologii.
Díky těm nejmodernějším technologiím garantujeme náklady na energie v řádu stokorun měsíčně. O topení, chlazení a ohřev vody se postará tepelné čerpadlo se 14 GEOVRTY v celkové hloubce bezmála 2 km. Geovrty jsou napojené na špičku mezi tepelnými čerpadly. Elektřinu pak vyrobí 45 fotovoltaických panelů, které zajistí spotřebu pro celý dům. Parkovací stání je vybaveno přípravou pro elektromobilitu.
Namísto klimatizace v létě bude snižovat teplotu chlazenými stropy, sbírat dešťová vodu a lépe izolovat díky zelené střeše a fasádě. Bydlení je tak skutečně ekologické a výhodné pro všechny obyvatele.
Rezidentům se nabízí nejvyšší standard zařizovacích předmětů Hansgrohe, německých prémiových oken Schüco s trojsklem a nízkoenergetickým profilem. Stínící technika Sunscreen MERMET a dubové podlahy MEISTER Lindura.

Projekt rezidentům poskytne naprostý klid v soukromí uzavřeného areálu s privátní zahradou a jezírkem. Společná zahrada je řešena terasovitě.
Budova B je rezidenční s plochou střechou a budova A je kombinací rezidenčního bydlení a ordinace v přízemí domu. Obě budovy mají výtah.

Apartmán B1.09 je situován v přízemí budovy B. Dispozičně je apartmán řešený jako 1+kk, celková podlahová plocha je 45,2 m2. K bytu náleží terasa 21,7 m2 a zahrádka 24,0 m2.
Rezidenti si mohou zakoupit venkovní parkovací stání s přípravou na nabíječku pro nabíjení elektromobilu za 600,000 Kč a sklep za 200,000 Kč.

Hrubá stavba je již dokončena. Dokončení je naplánováno na 3/2024.

Podívejte se na stránky projektu wechuvdvur.cz

Pro cenu a více informací mě neváhejte kontaktovat.

Soubory ke stažení:

PENB
KategorieByty 1+kk
LokalitaŠtěchovice, Kroměříž
OkresKroměříž
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná43 m²
Plocha podlahová45 m²
Plocha zahrady24 m²
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuProjekt
BudovaCihlová
Rok kolaudace2024
Rok výstavby2023
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB63 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb

Lokalita

Štěchovice
Kroměříž
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře