Služby

Konzultace a oceňování nemovitostí
Konzultace a oceňování nemovitostí

Na základě spolupráce s prověřenými odhadci a znalci Vám zajistíme zpracování znaleckých posudků rychle, kvalitně a za rozumnou cenu. Odhady pouze nezprostředkováváme, ale sami na základě oprávnění provádíme. Náš finanční poradce vám v případě hypotéky zajistí odhad zdarma.

Číst více
Prodej nemovitostí
Prodej nemovitostí

Nabízíme Vám širokou nabídku služeb s individuálním přístupem, který je pro nás naprostou prioritou. Díky odborným znalostem našich realitních makléřů, jak v oblasti stavebnictví, tak i v obchodních a marketingových dovednostech dokážeme prodat Vaši nemovitost rychle, ale také i velmi výhodně.

Číst více
Prodej luxusních nemovitostí
Prodej luxusních nemovitostí

Mezi naše hlavní aktivity patří bezesporu prodej exkluzivních rezidenčních a komerčních nemovitostí v Brně, ale také v různých částech České republiky. Staráme se o exkluzivní portfolia nemovitostí naší široké klientské základny, nejčastěji o soukromé osoby a rodinné majetky a poskytujeme..

Číst více
Pronájem nemovitostí
Pronájem nemovitostí

Naše realitní kancelář také již mnoho let zajišťuje pro pronajímatele a potenciálního nájemce kompletní právní servis, který je v ceně provize, naši klienti tak neplatí již žádné další poplatky. Zajistíme vyhotovení nájemních a podnájemních smluv. Následně vyhotovíme předávací protokol nemovitosti. V případě nutnosti zajistíme výpověď z nájmu či podnájmu.

Číst více
Správa nemovitostí
Správa nemovitostí

Nabízíme komplexní služby v oblasti správy nemovitostí v Brně a okolí! Naše služby jsou určeny majitelům nemovitostí v Brně a okolí, kteří nechtějí trávit čas starostmi s nemovitým majetkem, avšak chtějí, aby o jejich domy bylo náležitě postaráno. Primárně působíme v Brně a okolí, po domluvě i..

Číst více
Právní servis
Právní servis

Naše realitní kancelář zajišťuje pro prodávající a kupující klientelu kompletní právní servis, který je v ceně provize, naši klienti tak již neplatí žádné další poplatky.

Číst více
Real Home Partners s.r.o.
Olomoucká 1292/17a
618 00
Brno