Prodej, Projekt - Brno, GAJDOŠOVA II

Gajdošova, Brno - Židenice |

ID Byty Gajdošova II
Kontakt
info v RK

Představujeme vám nový projekt Byty Gajdošova II, který se nachází v uliční zástavbě ulice Gajdošova podél levého a pravého břehu řeky Svitavy, k.ú. Židenice.

Čisté linie domu navazují na stávající zástavbu s orientací východ-západ. Lokalita je jedinečná díky své poloze, okolní infrastruktuře a zároveň vynikající dostupností do centra města.

Bytový dům nabídne bytové jednotky, nebytový prostor, sklepy a parkovací místa.

K prodeji jsou k dispozici poslední volné byty o velikosti 1+kk a 2+kk o výměře cca 36 -66 m2 z nového projektu Bytového domu Gajdošova II. Bytový dům disponuje 6 patry. V 1.nadzemním podlaží se nachází 2 bytové jednotky do vnitrobloku (orientace jihozápad) s balkonem a nebytový prostor. Ve 2.-4. nadzemním podlaží se nachází vždy 4 bytové jednotky, 2 bytové jednotky do vnitrobloku (orientace jihozápad) s balkonem a 2 bytové jednotky do ulice. V 5.nadzemním podlaží se nachází dvě bytové jednotky o velikosti 2+kk s terasou.

Byty jsou vytápěné tepelným čerpadlem, v bytě je řídící jednotka na ovládání chladného a teplého vzduchu, byty mají samostatné měření. Elektroměr má každý byt samostatně, termostat v koupelně pouze na otopném tělese. Internet je od společnosti DIAL TELECOM. Vývody na pračku v předsíni včetně bojleru.

Dispozice bytů: za vstupními dveřmi se nachází předsíň, ze které je přístup do všech místností a to do šatny, koupelny a obytné místnosti s kuchyňským koutem. V případě bytů do vnitrobloku je navíc z obytného prostoru přístup na balkon zajištěný velkým francouzským oknem.

U některých posledních nabízených bytů je sklep v ceně bytu umístěný v 1.PP bytového domu.
Svou dispozicí je každé uspořádání bytové jednotky totožné.

V domě je výtah.

Možnost přikoupení parkovacího místa v zadní části domu za cenu 300 000 Kč + DPH 21% nebo nájem ve výši 1500 Kč/měsíc.

Je možné si také přikoupit sklep za částku 20 000 Kč/m2 + DPH 21%.

V docházkové vzdálenosti 500 m se nachází tramvajová zastávka- Stará Osada, tramvaj č.2 a 3. Tramvajová linka č. 2, kterou se dostanete přes Hlavní nádraží až do Modřic a tramvajová linka č. 3, která vás zaveze až na Brněnskou přehradu bez jakéhokoliv přestupu. Spojení s ostatními městskými částmi zajišťují také autobusové linky a trolejbusové linky, autobusy 44, 55, 58, 64, 75, 78, 84 a trolejbus č. 25, 26, 27. 600 m od bytové jednotky se nachází obchodní dům Albert. V blízkém okolí jsou restaurace, základní škola, sportoviště, fitness a veškeré využití pro váš volný čas.

Jsou zde příjemné procházky do přilehlého lesa Akátky a nebo do lesoparku, který se rozkládá nad Juliánovem na Bílé hoře.

Pokud hledáte nové bydlení s byty, obchody a kancelářemi s rozvinutou sítí služeb včetně škol, dopravní obslužností blízko přírody, jste na správné adrese.

Bytový dům obsahuje:
• 1.PP - sklepy, sklad
• 1.NP - nebytový prostor, byty 1+kk
• 2.NP - byty 1+kk
• 3.NP - byty 1+kk
• 4.NP - byty 1+kk
• 5.NP - byty 2+kk

V vnitrobloku domu je celkem 6 volných parkovacích stání .

Prohlídky po domluvě.

KategorieProjekt
LokalitaGajdošova, Brno - Židenice
OkresBrno-město
Datum ukončení výstavby31. červenec 2020
Zahájení prodeje1. duben 2020

Lokalita

Gajdošova
Brno - Židenice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře