Projekt - Laguna Beskyd

Polsko |

ID 01859
Kontakt
od 2 471 152 Kč

Hledáte apartmán na rekreaci, nebo investici? Teď můžete mít oboje! Představujeme Vám ojedinělý projekt výstavby apartmánů v Beskydech, Polsku, který se nachází jen před hodinu z Ostravy.

Efektivita nákupu nemovitostí v Polsku je díky nižší ceně absolutně zřejmá. Zatímco v ČR zakoupí investor jeden investiční apartmán, u našich sousedů může mít rovnou dva. Apartmán si můžete nechat pro svoji rekreaci, anebo ho můžete pronajmout. Investoři zde budou dosahovat pravidelného zhodnocení až 12,5 % p.a. Bezstarostnost pasivního příjmu zajišťujeme s developerem ve vlastní režii, skrze nejmodernější software tým zkušených odborníků. Díky ideální okolní přírodě jezera a hor, očekáváme celoroční vysokou obsazenost. Tento projekt je první a poslední svého druhu a velikosti v této lokalitě, proto lze předpokládat vysoký růst hodnoty nemovitosti min. 8 % ročně.
Nebo můžete využít kombinaci vaší vlastní rekreace a pronájmu.

Pokud patříte mezi ten typ klientů, kteří si rádi po celodenním lyžování či ujetých kilometrech na kole rádi zrelaxují ve wellness, tak máme pro Vás dobrou zprávu. Každá budova v sobě ukrývá SPA místnost, ve které se budete moci těšit na vyhřívanou relax zónu a saunu. Dále pak ve velké budově budete moci využívat vyhřívaný bazén o rozměrech 8 x 13 m, sauny a výřivky umístěné na střeše s dechberoucím výhledem na jezero a hory. K dispozici jsou také privátní wellness, které si můžete za drobný poplatek pronajmou jen pro sebe. Celou relaxační stránku našeho projektu uzavírá masážní studio a bahenní lázně.

Jsme licencovaný partner společnosti POLANDIA ESTATE s.r.o., která je distributorem exkluzivních projektů v Polsku.

KategorieProjekt
LokalitaPolsko
Ev.č.CenaStavPoznámka
017442 471 152 Kč volnévčetně provize
017433 392 284 Kč volnévčetně provize
017454 576 309 Kč volnévčetně provize

Lokalita

Polsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře