Konzultace a oceňování nemovitostí

Na základě spolupráce s prověřenými odhadci a znalci Vám zajistíme zpracování znaleckých posudků rychle, kvalitně a za rozumnou cenu. Odhady pouze nezprostředkováváme, ale sami na základě oprávnění provádíme. Náš finanční poradce vám v případě hypotéky zajistí odhad zdarma.

 • Navržení tržní ceny - Náš odborník na realitní trh Vám zdarma navrhne reálnou prodejní cenu nemovitosti. 
 • Při prodeji nemovitosti - Pro účely finančního úřadu k vyměření daně z nabytí nemovitých věcí, kterou hradí prodávající, pokud se strany nedohodnou jinak. Od roku 2014 zanikla zákonná povinnost dokládat vždy znalecký posudek nemovitosti vypracovaný soudním znalcem jmenovaným v oboru ekonomika. Daň se může vypočítat z ceny stanovené znaleckým posudkem nebo směrným odhadem dle vůle poplatníka (upravené o příslušné koeficienty), případně z kupní ceny (pokud je vyšší než upravená cena).
 • Při koupi nemovitosti - Odhad obvyklé (tržní) ceny nemovitosti, pro účely úvěrových řízení u bankovních ústavů. Vypracovává se dle interních směrnic každé banky za účelem posouzení vhodnosti zástavy. Každá banka má své smluvní odhadce pro tento účel certifikované. Jeden odhadce může být certifikován ve více bankovních ústavech. Výběr by tedy měl být založen na tom, pro kterou banku nebo banky má být odhad použit. 
 • Pro potřeby soudů a notářů: Stanovení obvyklé ceny nemovitostí vyžádané soudem, nebo notářem. Většinou ho provádí koncesovaný odhadce, ale není výjimkou i odborník realitní kanceláře. Případy, kdy se aplikuje například:
 1. při soudních přích
 2. rozvodových řízeních
 3. dědictví
 4. vypořádání majetku (podíloví spoluvlastníci, příbuzní, aj.)

 

Chcete si pořídit vlastní bydlení a přemýšlíte, nakolik pro Vás bude výhodná hypotéka? Rádi Vám poskytneme potřebné informace, které ulehčí Vaše rozhodnutí a pomohou Vám najít tu správnou cestu k lepšímu bydlení. 


Jak?

 • Poskytneme Vám hypotečního specialistu Hypoteční banky, který Vám poradí s výběrem vhodné hypotéky 
 • Samozřejmostí je individuální přístup a kompletní servis související s uzavřením hypotéky.       
 • Spolupracujeme přímo s hypotečním poradcem. Vše vyřídíme za Vás. Je to úspora Vašeho času a hlavně peněz.
 • Garantujeme Vám vrácení rezervačního poplatku v případě nechválení hypotéky. 
 • Náš specialista sídlí přímo s námi v budově

poplatek za pracování hypotečního úvěru 0,- Kč

poplatek za odhad hodnoty nemovitosti 0,- Kč 

poplatek za správu úvěru 0,- ​

 

Pro více informací navštivte http://www.rh-centrum.cz

Real Home Partners s.r.o.
Olomoucká 1292/17a
618 00
Brno