Pronájem, Kanceláře, 39m² - Brno - Černovice

Olomoucká, Brno - Černovice | 39 m²

ID 01700
Kontakt
rezervováno
+ 4444,- zálohy za služby

K dlouhodobému pronájmu nabízíme kancelář o velikosti 39 m², v blízkosti centra Brna, na ulici Olomoucká, včetně parkovacího místa, velmi dobře dostupné MHD (tram, trolejbus, bus).
Klimatizovaná kancelář se nachází ve 2. NP s výtahem v moderní, prosklené, polyfunkční budově. Velmi pěkná, prosvětlená místnost se nabízí částečně zařízená. Pro Vaše podnikání si ji můžete upravit dle Vašich představ, potřeb a požadavků.
Celý areál, ve kterém se objekt s Vaší kanceláří nachází, je pod kamerovým dohledem stejně jako i parkovací místo, jehož pronájem je již v ceně nájemného. Vstup do budovy i vlastní kancelář jsou zajištěny bezpečnostním systémem. Nabízíme také možnost zřízení vysokorychlostního připojení k internetu.
V objektu probíhá dvakrát týdně úklid společných prostor. Budete-li mít zájem, můžeme také zajistit úklid Vaší kanceláře. V případě dlouhodobého pronájmu je možnost zřízení zde sídla Vaší firmy. Další nájemci v budově jsou realitní zprostředkovatelé, hypotéční poradci a advokáti. V přízemí je pak umístěna stanice technické kontroly, která se Vám, v případě potřeby, postará o technickou kontrolu Vašeho vozidla.
Nedaleko je pošta, restaurace, čerpací stanice a zastávky MHD.
Třída energetické náročnosti: B – velmi úsporná.
Měsíční nájemné za kancelář činí 9.350 vč. DPH. Měsíční zálohy za poskytované služby jsou ve výši 4.444 Kč vč. DPH. Kauce 9.350 Kč. + Provize RK
Kancelář je k dispozici od září, po dohodě je možnost i dříve.

KategorieKanceláře
LokalitaOlomoucká, Brno - Černovice
OkresBrno-město
Plocha užitná39 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSkeletová
Typ domuPatrový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Olomoucká
Brno - Černovice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře