Prodej komerčního areálu, 5000 m² - Mikulov

Mikulov | 5000 m²

ID 01411
Kontakt
23 850 000 Kč
+ provize RK, včetně právního servisu

Hledáte zajímavou investiční příležitost v atraktivní lokalitě? V exkluzivním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi areál s velkým potenciálem v žádané lokalitě jižní Moravy ve městě Mikulov.

K areálu vede zpevněná příjezdová cesta. Areál se skládá z administrativní budovy/ubytovacího zařízení s parkovištěm, zastřešeného parkování, skladu/výrobní haly a volného prostranství okolo areálu.

Administrativní budova/ubytovací zařízení disponuje 8 kancelářemi/pokoji různých velikostí s venkovními žaluziemi, prostornou zasedací/společenskou místností, kuchyňkou, oddělenými toalety se sprchou a technickou místností. Budova je podsklepená, díky tomu je možnost tento prostor využívat jako sklad. Ke komfortnímu užívání je zde nákladní výtah a rampa. Do budovy se vchází přes terasu a vstupní halu. Před budovou je k dispozici velké parkoviště. Výměra budovy je cca 830 m2.

Zastřešené parkování poskytuje ještě větší komfort nebo je možnost jej využívat jako prostor pro skladování věcí.

Sklad/výrobní hala je zděná budova se zabezpečeným přístupem. Výměra budovy je cca 350 m².

Bistro s venkovní posezením a grilem na travnaté části pozemku je velkým lákadlem pro cyklisty z cyklostezky Mikulov-Valtice, která leží v těsné blízkosti. Nejen tito návštěvníci jsou zdrojem příjmu. Vedle posezení je vstup na hřiště, které lze využít pro velké spektrum sportovních aktivit.

Areál leží na klidném místě nedaleko rakouských hranic s příjemným výhledem do přírody, na vinice a Svatý kopeček, lákající mnoho turistů. Díky své rozmanitosti je tento areál skvělou investicí - je zde možné vybudovat silné zázemí firmy, skladové prostory či apartmány pro turisty pro relaxaci a turistiku.

Více info v RK. Prohlídky po domluvě.

KategorieUbytování
LokalitaMikulov
OkresBřeclav
Plocha užitná5.000 m²
Plocha zastavěná3.000 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Mikulov
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře