Prodej chata, 70 m² - Brno - Kníničky

Brno - Kníničky | 70 m²

ID 01909
Kontakt
1 750 000 Kč
včetně právního servisu

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji chatu s možností parkování a příjezdu až na pozemek, která se nachází v krásném a klidném prostředí chatové oblasti nad Brněnské přehrady (nad restaurací U Šuláka). Dřevěná chata s evidenčním číslem, postavená na kamenných základech je vhodná k celkové rekonstrukci. Užitná plocha patrové chaty v osobním vlastnictví je cca 70 m2. Chata stojí na pozemku s celkovou plochou 84 m2, který je ve vlastnictví Družstva singularistů Rozdrojovice.
Dispozice:
V 1.NP jsou umístěny technické místnosti.
Ve 2.NP se nachází obývací pokoj, menší ložnice, prostor na sociální zázemí a místnost vhodná na vybudování kuchyně. Dále jsou zde dvě terasy a kamenný komín s venkovním grilem.
Elektřina je do chaty vedena v zemi z hlavního rozvaděče (tzv. Antoníčka) u cesty, která vede nad chatou. Objekt se dlouhodobě nevyužíval, proto se musí znovu připojit podružný elektroměr. V blízkosti chaty se nachází Soví studánka s pitnou vodou a také pumpa na užitkovou vodu. Odpady jsou řešeny trativodem. K chatě vede příjezd po obecní nezpevněné komunikaci. Ihned volné.

KategorieChata
LokalitaBrno - Kníničky
OkresBrno-město
Velikost2 pokoje
Plocha užitná70 m²
Plocha pozemku84 m²
Počet podlaží2
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaDřevěná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuPolosamota
ZástavbaRekreační

Lokalita

Brno - Kníničky
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře