Prodej pozemku pro bydlení, 1611m² - Bílovice nad Svitavou

Nad Melatínem, Bílovice nad Svitavou | 1 611 m²

ID 01115
Kontakt
13 490 000 Kč
+ provize RK

Hledáte stavební pozemek ve velmi klidné lokalitě a zároveň ve výborné dojezdové vzdálenosti do města Brna pro komfortní život?

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi atraktivní stavební pozemek v obci Bílovice nad Svitavou, okres Brno – venkov. Výměra pozemku je 1611 m2 a skládá se ze dvou parcelních čísel.

Pozemek je obdélníkového tvaru o uliční šíři cca 13 m (přední část), 20 m (zadní část) a délce cca 90 m. Tento výjimečný pozemek je určený pro stavbu samostatně stojícího dvoupodlažního rodinného domu. Přípojky inženýrských sítí s dostatečnou kapacitou jsou dostupné na hranici pozemku (rozvodná el. skříň, kanalizace, obecní voda).

Pozemek leží mezi dvěma novými rodinnými domy, je rovinatý a příjezd k němu je po zpevněné komunikaci. Pozemek leží v zástavbě bytových a rodinných domů.

Díky umístění pozemku je zaručen klid, soukromí a prostor pro velmi dobré bydlení. Obec Bílovice nad Svitavou leží 10 km od města Brna, nabízí komfortní život s veškerou občanskou vybaveností (mateřská a základní škola, obchody, restaurace, knihovna, aj.) a možnost poklidného rodinného života.

Prohlídky možné po domluvě. Více info v RK.

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaNad Melatínem, Bílovice nad Svitavou
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku1.611 m²
StavbaRodinný dům
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObytná
Datum nastěhování1. leden 2023

Lokalita

Nad Melatínem
Bílovice nad Svitavou
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře