Prodej chaty s terasou a zahradou, CP 331 m², Luleč, okres Vyškov

Luleč | 40 m²

ID 01493
Kontakt
rezervováno

V zastoupení majitele nabízíme prodej velice hezké chaty, která se nachází ve vyhledávané rekreační lokalitě v blízkosti zatopeného lomu s ojedinělým přírodním koupalištěm U Libuše v obci Luleč nedaleko Vyškova. Jedná se o podsklepenou zděnou chatu s terasou a zastřešenou verandou, která je umístěna v okrasné zahradě s možností příjezdu autem až k chatě. Prostorná chata s užitnou plochou 40 m2 je vhodná k rekreačnímu bydlení. Celková plocha rovinatého pozemku činí 331 m2. K chatě se zastavěnou plochou 26 m2 je vydáno stavební povolení k jejímu rozšíření.

Dispozice: v přízemí se nachází uzavřená veranda s posezením, ze které je vstup do obývacího pokoje s kuchyňským koutem včetně kombinovaného sporáku na propan-butan. Po dřevěném schodišti se dostanete do podkrovní ložnice. Vedle chaty je krytá terasa s posezením u krbu a boční vstup do podsklepené části s přípravou na společenskou místnost s krbem a také dvě menší technické místnosti k uložení zahradního nářadí. K dispozici je také toaleta a venkovní sprcha napojená na zásobník vody ze studny.

Chata je připojena na rozvody elektřiny 220/380V, odpady jsou svedeny do podzemní nádrže (jímky). Vytápění chaty zajišťují kamna Petry na tuhá paliva. Vedle chaty je vlastní studna hluboká 36 m se stálým sloupcem vody cca 6 metrů. Obec Luleč se nachází 7 km jihozápadně od města Vyškov a díky velice dobré dostupnosti autem po dálnici je vyhledávaným místem k rekreaci pro obyvatele z Brna. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Realitní kancelář pouze zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost za jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci Smlouvu kupní a Smlouvu o advokátní úschově. Ihned volná.

KategorieChata
LokalitaLuleč
OkresVyškov
Velikost2 pokoje
Plocha užitná40 m²
Plocha pozemku331 m²
Plocha zahrady315 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaRekreační

Lokalita

Luleč
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře