nabízí, prodej, byt 3+kk, 50 m2 Polsko

Polsko | 50 m²

ID 01745
Kontakt
4 576 309 Kč
včetně provize

Investiční apartmán u jezera s 10letou návratností!

Hledáte apartmán na rekreaci, nebo investici? Teď můžete mít oboje! Představujeme Vám ojedinělý projekt výstavby apartmánů v Beskydech, Polsku, který se nachází jen před hodinu z Ostravy.

Apartmány se nacházejí přímo u okouzlujícího jezera Żywieckie a jsou přibližně 20 minut od města Bielsko-Biała. Pro svou krásnou architekturu si město zasloužilo označení „Malá Vídeň“. Jedná se o hlavní město kultury tohoto regionu. Jedinečné památky a restaurace s atmosférou potěší milovníky regionální kuchyně.
Żywiec je ještě blíž, pouhých 10 minut od Laguny Beskidów. Město je spojeno především s pivem, ale nabízí mnohem více. Naleznete zde Středověké tržiště, hradní a parkový komplex, muzea a každoroční koncertní turné Meskie Granie.
Pro vyznavače zimních sportů nelze opomenout město Szczyrk, který se nachází 15 minut jízdy autem. Město je známé jako hlavní zimní město Polska.

Efektivita nákupu nemovitostí v Polsku je díky nižší ceně absolutně zřejmá. Zatímco v ČR zakoupí investor jeden investiční apartmán, u našich sousedů může mít rovnou dva. Apartmán si můžete nechat pro svoji rekreaci, anebo ho můžete pronajmout. Investoři zde budou dosahovat pravidelného zhodnocení až 12,5 % p.a. Bezstarostnost pasivního příjmu zajišťujeme s developerem ve vlastní režii, skrze nejmodernější software tým zkušených odborníků. Díky ideální okolní přírodě jezera a hor, očekáváme celoroční vysokou obsazenost. Tento projekt je první a poslední svého druhu a velikosti v této lokalitě, proto lze předpokládat vysoký růst hodnoty nemovitosti min. 8 % ročně.
Nebo můžete využít kombinaci vaší vlastní rekreace a pronájmu.

Pokud patříte mezi ten typ klientů, kteří si rádi po celodenním lyžování či ujetých kilometrech na kole rádi zrelaxují ve wellness, tak máme pro Vás dobrou zprávu. Každá budova v sobě ukrývá SPA místnost, ve které se budete moci těšit na vyhřívanou relax zónu a saunu. Dále pak ve velké budově budete moci využívat vyhřívaný bazén o rozměrech 8 x 13 m, sauny a výřivky umístěné na střeše s dechberoucím výhledem na jezero a hory. K dispozici jsou také privátní wellness, které si můžete za drobný poplatek pronajmou jen pro sebe. Celou relaxační stránku našeho projektu uzavírá masážní studio a bahenní lázně.

Konkrétní apartmán 3+kk má podlahovou plochu 49.89 m2 a terasu o ploše 15.20 m2 a je ve 2. patře domu.

Máme pro Vás ovšem další apartmány k dispozici a jezdíme s klienty přímo na místo. Neváhejte nás kontaktovat a my Vám celý projekt představíme!

Jsme licencovaný partner společnosti POLANDIA ESTATE s.r.o., která je distributorem exkluzivních projektů v Polsku.

KategorieByty 3+kk
LokalitaPolsko
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná50 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění3. NP
Stav objektuVe výstavbě
BudovaCihlová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Polsko
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře