Prodej byt novostavba 3+kk /94,5 m2/terasa 40,9 m2/zeleň 16,7 m2/ Rezidenční byty Berkova, Brno-Královo Pole

Berkova, Brno - Královo Pole | 95 m²

ID 4.1
Kontakt
prodáno
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Představujeme Vám jedinečný projekt s názvem "Rezidenční byty Berkova " a to v žádané lokalitě, konkrétně na ulici Berkova, v městské části Brno-Královo Pole. Tato městská část je v současné době jednou z nejatraktivnějších lokalit pro bydlení v celém Brně. Při projektování byl kladen důraz na použití těch nejkvalitnějších materiálů a nejnovějších technologií s důrazem na ekologickou šetrnost.
Námi nabízený byt se nachází v 4.NP dispozičně řešený jako 3+kk o celkové výměře 94,5 m2 s terasou 40,9 m2 a zelení 16,7 m2. K bytu je možnost zakoupit kryté stání v garáži se sklepem a to menší za 450,000,-Kč a větší za cenu 550,000,-Kč a nebo venkovní stání za cenu 200,000,-Kč vč. DPH.
Výsledkem jsou byty vybavené ve vysokém standardu a s nízkou energetickou náročností. Projekt "Rezidenční byty Berkova" se bude skládat ze 13 bytů s vlastní terasou či balkónem a nebo vlastní zahradou, dále možnost zakoupit garážové či venkovní stání včetně prostorné sklepní kóje. Bytový dům bude postaven z nadstandardních materiálů a bude poskytovat veškeré soukromí a krásný výhled na celé Brno. Zahájení výstavby 8/2017 - kolaudace 9/2018. Celkem je v projektu jen 13 bytů, čímž je zajištěn komorní charakter celého areálu. V 1.NP až 3.NP jsou vždy 4 byty a ve 4.NP je penthouse.
Ceny jsou konečné (v ceně 15% DPH, vyjma bytu typu "penthouse", kde je 21% DPH), nehradíte provizi. Samozřejmostí je kompletní občanská vybavenost (v nejbližším okolí se nachází supermarket, obchody, několik mateřských a základní škol, poliklinika, sportoviště i kultura). Energetický štítek se zpracovává, předpokládaná kategorie je B+. Více informací a schůzku v kanceláři volejte RK. Na celý projekt je Hypoteční bankou vypracovaný individuální program financování pro každého zájemce a to včetně odhadů a zpracování podkladů zdarma.
Stránky projektu https://www.bytyberkova.cz.

Soubory ke stažení:

4_1
KategorieByty 3+kk
LokalitaBerkova, Brno - Královo Pole
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná95 m²
Počet podlaží4
Podlaží umístění4. NP
Stav objektuVe výstavbě
BudovaCihlová
Poloha objektuRohový
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2018
Rok výstavby2017
En. náročnost b.G - Mimořádně nehospodárná

Lokalita

Berkova
Brno - Královo Pole
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře