Prodej novostavba cihlový byt 2+kk /37 m2/ s terasou a zahradou 24 m2, Brno-Královo Pole

Berkova, Brno - Královo Pole | 48 m²

ID 1.4.a
Kontakt
prodáno
+ 300 000 Kč zahrada/ nehradíte provizi, včetně DPH, včetně právního servisu

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji velmi krásný a světlý cihlový byt a to novostavbu o dispozici 2+kk s terasou a zahradou, v žádané lokalitě ul. Berkova, Brno-Královo Pole. Námi nabízený byt se nachází v prvním patře otočený do vnitrobloku se zelení, dispozičně řešený jako 2+kk o celkové výměře 37 m2 + terasa 11 m2 a zahrada 13 m2. K bytu je možnost zakoupit kryté stání v garáži se sklepem a to menší za 450,000,-Kč a větší za cenu 550,000,-Kč a nebo venkovní stání za cenu 200,000,-Kč vč. DPH. Při projektování byl kladen důraz na použití těch nejkvalitnějších materiálů a nejnovějších technologií s důrazem na ekologickou šetrnost. Výsledkem jsou byty vybavené ve vysokém standardu a s nízkou energetickou náročností. Projekt "Rezidenční byty Berkova" se bude skládat ze 14 bytů s vlastní terasou či balkónem a nebo vlastní zahradou, dále možnost zakoupit garážové či venkovní stání včetně prostorné sklepní kóje. Bytový dům bude postaven z nadstandardních materiálů a bude poskytovat veškeré soukromí a krásný výhled na celé Brno. Zahájení výstavby 8/2017 - kolaudace 7/2019. Celkem je v projektu jen 14 bytů, čímž je zajištěn komorní charakter celého areálu. V 1.NP až 3.NP jsou vždy 4 byty a ve 4.NP je penthouse.
Ceny jsou konečné (v ceně 15% DPH, vyjma bytu typu "penthouse", kde je 21% DPH), nehradíte provizi. Financování-záloha je 100,000,-Kč a po vydání územního rozhodnutí se doplácí záloha 150,000,-Kč, celkem tedy 250,000,-Kč s tím, že se odečítá z ceny bytu. S doplacením zálohy se podepisuje i Sosb kupní, kde dostanete splátkový kalendář, který se platí dle prostavěnosti. Tato městská část je v současné době jednou z nejatraktivnějších lokalit pro bydlení v celém Brně. Samozřejmostí je kompletní občanská vybavenost (v nejbližším okolí se nachází supermarket, obchody, několik mateřských a základní škol, poliklinika, sportoviště i kultura). Více informací a schůzku v kanceláři volejte RK. Na celý projekt je Hypoteční bankou vypracovaný individuální program financování pro každého zájemce a to včetně odhadů a zpracování podkladů zdarma.
V říjnu 2017 byla započata výstavba a bylo vydané pravomocné stavební povolení na stavbu. Nehradíte provizi RK, ani daň z převodu nemovitostí.

Soubory ke stažení:

BD BERKOVA - BYT 1kk NA 2kk NA WWW
KategorieByty 2+kk
LokalitaBerkova, Brno - Královo Pole
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná48 m²
Plocha podlahová37 m²
Počet podlaží4
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2019
Rok výstavby2017
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB71 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Lokalita

Berkova
Brno - Královo Pole
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře