Prodej novostavba cihlový byt 1+kk 34 m2 s balkónem, garážové stání, U Vaňkovky, Brno - střed

Opuštěná 227/4, Brno - Trnitá | 34 m²

ID 01649
Kontakt
rezervováno

Netřeba slov…Kdo má v oblibě moderní bydlení a emočně tíhne k centru měst, řeší bydlení či investici, ozvete se, i tento projekt, který je čerstvě po kolaudaci, může být třeba Vaše cesta…
Exluzivně nabízíme prodej čerstvě zkolaudovaného cihlového bytu o dispozici 1+kk s balkónem v novostavbě - polyfunkčním domě na prestižní adrese přímo u Vaňkovky, Brno - střed. Jedná se o komfortní bydlení, případné podnikání na skvělé adrese, možnost investice v perspektivní lokalitě, v domě s vysokými stropy, kvalitním vybavením, s vlastní rekuperační jednotkou, vysokým standardem, s nízkými provozními náklady, se sklepní kójí a parkováním a to v "Rezidenci U Vaňkovky". Byt se nachází ve 2. nadpodlaží a je dispozičně řešený: vstup do chodby - předsíně o vel. 5,4 m2 s prostorem na vestavěné šatní skříně, po levé straně koupelna se sprchovým koutem, toaletou, přípravou na pračku apod. o vel. 3,90 m2, na konci chodby se před Vámi rozprostře obývací pokoj o vel. 22, 1 m2 s kuchyní, kde je již nachystaná příprava na kuchyňskou linku se spotřebiči se vstupem na balkón 3 m2. K bytu je možné zakoupit 1 garážové stání. V případě investice by nyní tržní nájem u plně vybaveného bytu na této adrese činil cca 18 tis. Kč plus energie. V polyfunkčním bytovém domě je pro vlastníky bytů v tomto podlaží - uprostřed ve vnitrobloku na zelené střeše vyhotovena relaxační zóna s lehátky. Doporučujeme.
REZIDENCE U VAŇKOVKY se nachází v přímém sousedství Galerie Vaňkovka a Paláce Trnitá, kde nyní vznikl nový developerský projekt, citlivě zrekonstruovaná a moderně rozšířená secesní nárožní budova, která je součástí budoucího bulváru rozšiřujícího se centra Brna. V přízemí zde budou kavárny, obchody, tatoo studio a pod. Je zde perfektní občanská vybavenost, včetně MHD, dopravní dostupnosti, dále blízkostí se autem dostat na dálnice směr Praha, Bratislava, Vídeň atd. K ceně se připočítává provize ve výši 150 tis.Kč. Doporučujeme nejen jako startovací bydlení, či investici na tržní pronájem /v současné době ve výši cca 17 tis. Kč čistý nájem plus zálohy na služby a energie/, ale také vzhledem k umístění na kancelář k podnikání.

KategorieByty 1+kk
LokalitaOpuštěná 227/4, Brno - Trnitá
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná34 m²
Plocha podlahová34 m²
Počet podlaží7
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Poloha objektuRohový
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
Rok kolaudace2023
Rok výstavby2021
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB87 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb

Lokalita

Opuštěná 227/4
Brno - Trnitá
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře