Facebook Instagram

Pronájem bytu 2+kk, novostavba, CP 63 m², Brno - Medlánky, ul. K Rybníku, Ev.č.: 01627

01
 • 020
 • 03
 • 04
 • 02
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09
 • 010
 • 011
 • 012
 • 013
 • 014
 • 015
 • půdorys

Popis

Hledáte příjemný byt v žádané, a přesto klidné lokalitě? Je pro Vás důležitá výborná dostupnost do centra Brna, nebo do okolních míst? Toužíte po relaxu na balkóně s možností pěstování okrasné či užitkové zeleně, a s výhledem na rybník?
Splnění těchto podmínek, a ještě mnohem více nabízí krásný slunný byt o dispozici 2+kk v lokalitě Medlánky na ul. K Rybníku, situovaný na jiho - západní stranu.

Byt s užitnou plochou 59 m2 + 4 m2 lodžie nabízí komfortní bydlení jak pro jednotlivce, tak pro pár, nebo malou rodinu.
Byt nabízí několik výhod, dispozičně je řešen v praktickém smyslu. Součástí je několik vestavěných skříní, které jsou šikovně umístěné v předsíni bytu (lze využít jako prostorný uzavírací botník ve spodní části a jako knihovnu vč. odkládacích poliček ve vrchní části). Také disponuje komorou s vestavěným nábytkem sloužícím k uložení potravin aj. K vašemu pohodlí přispěje i kompletní kuchyňská linka vč. vestavěných spotřebičů zn. Whirpool, nová lednice zn. Gorenje, čí jídelní stůl se židlemi. V koupelně se nachází pračka Whirpool, šikovný policový systém, a nová skřínka pod umývadlem, s dalším úložným prostorem.
V příjemné ložnici na Vás čeká velká šatní skříň, pracovní stůl, zeď je zdobena malbou stromu života, a k poklidnému večeru přispěje i světlo s nastavitelnou barvou či intenzitou svítivosti.
Byt je ve vnikajícím stavu, nově vymalován a zařízený ve feng-shui stylu. K atmosféře bytu přispívá i dřevitá barva plovoucí podlahy, a balkón s popínavou rostlinou, která přes léto prakticky stíní, a také dřevěnými mřížemi vhodnými pro závěsné květiny. Vše je připraveno tak, abyste si mohli užívat příjemný výhled a soukromí.
Oblast Medlánky se nachází v blízkosti jak zeleně (park či přírodní park Baba s cyklostezkami), tak veškerých služeb s výbornou dopravní dostupností. Nedaleko bytu se nachází obchod s potravinami či plavecký bazén s Wellness. Medlánky se nacházejí blízko technologickému parku VUT Brno či IBM. S parkováním v této lokalitě není problém, vždy najdete místo před bytovou jednotkou.
Celkové náklady na energie pro 2 osoby činí cca 4.667 Kč/měsíčně + elektřina cca 1.000 Kč.
Volné od 1.3.2023
----------------------------------------------------
ENG:
Looking for a pleasant apartment in a desirable yet quiet location? Is it important for you to have excellent access to the centre of Brno or the surrounding places? Do you wish for relaxing on the balcony with the possibility of growing greenery, and with a view of the pond? Meeting these conditions, and even more offers a beautiful sunny apartment available 2+kk in Medlánky na ul. To the Pond, situated on the south-west side.

The apartment with a usable area of 59 m2 + 4 m2 offers comfortable living for both an individual and a couple, or a small family. The apartment offers several advantages, the layout is dealt with in a practical sense. It includes several built-in cabinets that are handily located in the foyer of the apartment (it can be used as a spacious closing boot in the lower part and as a library incl. storage shelves in the upper part). It also has a chamber with built-in furniture used to store food etc. A complete kitchen including built-in appliances from Whirpool, a new fridge from Gorenje, the dining table with chairs will contribute to your comfort. The bathroom features a Whirpool washing machine, a handy shelving system, and a new cabinet under the sink, with extra storage. A large wardrobe, work desk, wall is decorated with a painting of the tree of life awaits you in a pleasant bedroom, and light with adjustable colour or intensity of luminosity will also contribute to a peaceful evening.
The apartment is in wonderfull condition, newly painted and furnished in feng-shui style. The woody colour of the floating floor also contributes to the atmosphere of the apartment, and a balcony with a vine that virtually shades over the summer, as well as wooden bars suitable for hanging flowers.
Everything is set up so you can enjoy a pleasant view and privacy.
The Medlánky area is located close to both greenery (baba park or nature park with cycle paths) and all services with excellent transport accessibility. Near the apartment there is a grocery store or swimming pool with Wellness. Medlánky is located close to the VUT Brno or IBM technology park. Parking in this location is not a problem, you can always find a space in front of the apartment unit.
The total energy cost for 2 people is about 4.667 KČ/month + electricity about 1.000 KČ.
Available from 1.3.2023


Radomír Bednář

Kontaktujte makléře

Radomír Bednář+420 777 758 707
[email protected]

16 000 Kč za měsíc+ 4.667, - Kč záloha na energie, včetně právního servisu
KategorieByty 2+kk
LokalitaK Rybníku, Brno - Medlánky
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná63 m²
Počet podlaží5
Podlaží umístění1
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Poloha objektuRohový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Datum nastěhování1. březen 2023
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýČástečně
Výtahano
Lodžieano (4 m²)
DopravaMHD
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
TopeníÚstřední dálkové