Prodej zemědělského areálu - budova 279 m², pozemek 2760 m² - Velký Karlov

Velký Karlov | 2 760 m²

ID 01663
Kontakt
3 490 000 Kč
+ provize RK, včetně právního servisu

Ve výhradním zastoupení majitele Vám zprostředkujeme koupi zemědělského areálu s možností přechodného ubytování již se stavebním povolením a vypracovaným projektem v obci Velký Karlov.

Areál se skládá z budovy (zastavěná plocha 279 m²), kdy ve stavebním povolení je řešena přestavba stávajícího objektu v bývalém zemědělském areálu na ubytovnu pro zaměstnance. Stávající objekt je jednopodlažní, celý podsklepený a je zastřešen sedlovou střechou s nevyužitým půdním prostorem. Po provedení nástavby a přestavby je objekt dvoupodlažní, celý podsklepený s obytným prostorem.

Stávající objekt je samostatně stojící a příjezd je možný po silnici Znojmo - Šatov a dále po místních obslužných zpevněných komunikacích až ke vchodu do objektu. Dotčené parcely, ani okolí nespadá pod ochranu území. Areál spadá do územní kategorie V - plochy výroby a skladování, kde jedno z přípustných využití je i přechodné ubytování.

Technické řešení:
elektřina - stávající přípojka NN
vodovodní přípojka - již zajištěna smlouva o zřízení služebnosti
kanalizace - odebírání splaškových vod je navrženo v nově navrhované splaškové jímky

Objekt je celý vyklizený a vyčištěný. Záměr ve stavebním povolení je řešen rekonstrukcí a budoucí investor může hned začít s realizací (součástí kupní ceny je stavební povolení + projektová dokumentace). Jedná se o skvělou investiční příležitost.

Obec Velký Karlov byla vybudována "na zelené louce" v 60. letech minulého století. Předností života v této obci jsou dobré podmínky k bydlení a příjemné klidné prostředí.

Více info v RK. Prohlídky možné po domluvě.

KategorieZemědělské objekty
LokalitaVelký Karlov
OkresZnojmo
Plocha užitná2.760 m²
Plocha zastavěná279 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Velký Karlov
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře