Prodej RD novostavba 4+kk se zahradou, Říčany u Brna, Brno - venkov

Slunná, Říčany | 116 m²

ID 01672
Kontakt
12 990 000 Kč
Uvedená cena je za kompletní dokončení.

Pokud byste si přáli bydlet na slunném a klidném místě se zahradou otočenou na jih, s úchvatnými výhledy na okolní krajinu, v domě s moderními technologiemi a k tomu v blízkosti města Brna, máme pro vás tři rodinné domy, které čekají na své nové majitele a to v Říčanech u Brna.
V současné době probíhá výstavba, je možné si vybrat standardy, materiály - podlahy, koupelnu, dlažbu, dveře apod., tak, aby se vám zde nejen líbilo, ale především dobře bydlelo. Domy budou k nastěhování již letos na podzim.
Místo, kde se domy nachází má potenciál jako ideální bydlení pro rodinu s dětmi, celá ulice je velmi klidná, lemovaná samostatnými vilkami, je zde minimální provoz aut. Při příjezdu k domu zaparkujete, jsou zde plánovaná dvě parkovací stání a vstoupíte do haly o vel. 5.66 m2, kde po levé straně se nachází technická místnost či šatna, a samostatná toaleta s umyvadlem. Naproti na konci haly se před vámi otevře velkorysý obývací pokoj s kuchyní, jídelnou o vel. 38.12 m2 se vstupem na terasu se zahradou - vše směřované na jižní stranu. První patro je koncipováno jako místo k relaxaci a soukromí, jsou zde 3 x ložnice (19 m2, 14m2 a 9,5 m2) plus 2 x koupelny (5 m2 a 4,7 m2) - samozřejmě není problém místo 1 koupelny nechat udělat samostatnou šatnu k ložnicím. Architekt zde myslel nejen na dostatek úložných prostor, ale také na prosvětlení místností včetně chodeb. Dům je koncipován kvalitními technologiemi /podlahové teplovodní vytápění, okna s izolačními trojskly, pro čisté vnitřní ovzduší rekuperační jednotkou apod./. Na zahradě bude dům vybavený retencí pro VSAK a sběr dešťové vody na závlahu zahrady. Dům bude také nachystaný přípravou pro instalaci fotovoltaiky, klimatizaci, venkovní žaluzie. Dále budou parkovací stání vybavena přípravou elektra pro nabíjecí stanici elektromobilu. Uvedená cena je za kompletní dokončení.
Nemovitost doporučujeme a to z důvodu plné občanské vybavenosti obce Říčan u Brna, perfektní dopravní dostupnosti - autem za 20 min. do Brna, bydlení v blízkosti přírody včetně sportovního a rekreačního vyžití, např. několik cyklostezek.

Soubory ke stažení:

Návrh bez názvu
KategorieRodinné domy
LokalitaSlunná, Říčany
OkresBrno-venkov
Velikost4 pokoje
Plocha užitná116 m²
Plocha podlahová116 m²
Plocha pozemku300 m²
Plocha zastavěná88 m²
Plocha zahrady200 m²
Počet podlaží2
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2023
Rok výstavby2022
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB70 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb

Lokalita

Slunná
Říčany
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře