Prodej novostavby apartmánový dům s 2x apartmány, terasami, parkovací stání, Dolní Morava

Dolní Morava - Velká Morava | 199 m²

ID 01710
Kontakt
volejte makléři

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji apartmánový dům se 2 apartmány o dispozici 2+kk a 3+kk, s terasami a parkovacími stáními /možnost koupit 1x apartmán zvlášť/ a to v klidné části Dolní Moravy, konkrétně Velké Moravy v blízkosti místního kostela sv. Aloise.
V současné fázi probíhá výstavba s dokončením v září 2023. Dům bude mít provětrávanou fasádu s dekorem dřeva, okna - trojskla, podlahové vytápění, vlastním kondenzačním kotlem na ohřev vody a tepla, na elektřinu, s tepelným čerpadlem, kanalizace řešena čističkou odpadních vod, na zavlažování systém Asio, retenční nádrž na dešťovou vodu. Omítky zde budou jádrové, koupelna v dekoru šedobílá, bude tu také zabezpečovací, kamerový systém. Dům je dispozičně řešený takto: apartmán 2+kk o vel. 60,36 m2 - vstup do zádveří s oknem na jihozápad, naproti ložnice o vel. 12,5 m2. Po levé straně pokračuje chodba, přičemž po pravé straně je umístěna technická místnost o vel. 2,59 m2, dále koupelna s WC o vel. 4,57 m2 a pokračujeme přímo do obývacího pokoje s kuchyní o vel. 30 m2, s velkými okny na jihozápad a jihovýchod. Terasu o vel. 13 m2 lze dát z obývacího pokoje, tak i z ložnice.
Ve druhém patře, který má samostatný vstup je apartmán o dispozici 3+kk o vel. 93,36 m2 takto: zádveří s oknem na jihovýchod, po pravé straně se nachází ložnice o vel. 12,5 m2 s terasou o vel. 13 m2 na severozápad. Dále po pravé straně předsíně je technická místnost o vel. 2,59 m2 a koupelna s WC o vel. 4,57 m2. Na konci chodby se před Vámi rozprostře prostorný a velmi světlý obývací pokoj s kuchyní, jídelnou o vel. 30,1 m2 s okny na jihovýchod s terasou 13 m2, na jihozápad a severozápad. Z této místnosti povedou schody na galerii, kde bude prostor o vel. 23 m3 na dětskou hernu či další ložnici. Tato nemovitost se nachází ve velmi pěkné části Dolní Moravy, je z ní výhled na Stezku v oblacích, naproti je Ski areál Větrný vrch, nebo 5 min. autem Ski areál Dolní Morava. U apartmánů se je obchod s potravinami, největší výběr zde v této obci, také restaurace, či využití sauny, wellness, bazénů, či vířivky nedaleko Sport hotelu. Tuto lokalitu doporučujeme nejen na využití rekreace, odpočinku, aktivní dovolené či relaxu, ale také možnosti tržního pronájmu, jedná se o místo, kde lze využívat zimní, tak i letní sporty /kola, tůry, lyže apod./.

KategorieRodinné domy
LokalitaDolní Morava - Velká Morava
OkresÚstí nad Orlicí
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná199 m²
Plocha podlahová154 m²
Plocha pozemku777 m²
Plocha zastavěná86 m²
Plocha zahrady691 m²
Počet podlaží2
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaRekreační
Rok kolaudace2023
Rok výstavby2022
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Dolní Morava - Velká Morava
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře