Prodej zahrady 358 m² s chatou 22 m², - Brno - Ivanovice

Brno - Ivanovice | 358 m²

ID 01648
Kontakt
3 000 000 Kč
+ provize RK, včetně právního servisu

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi pěknou, velmi udržovanou zahradu o výměře 328 m² a podílem na příjezdové cestě s podsklepenou chatou v žádané lokalitě Brno - Ivanovice.

Zastavěná plocha činí 22 m², zahrada 328 m², pozemek 358 m². Uliční šíře je cca 16 m, uliční délka cca 22 m. Chata má evidenční číslo a je možné nahlášení trvalého bydliště. Příjezd autem je k pozemku až na zahradu, kde je prostor pro parkování až 3 osobních aut. Zastávka MHD je 5 minut chůze.

Rozvody elektřiny jsou po celém pozemku (k dispozici i el. 380 v). Odpad je sveden do jímky. Vedle chaty je velký rezervoár na dešťovou vodu, který nezamrzá. Je zde také možnost napojení na vodovodní řád.

Na pozemku se nachází bazén s pískovou filtrací, altán s posezením, kůlna na nářadí, venkovní solární sprcha. V chatě je nová kuchyňská linka s průtokovým ohřívačem na teplou vodu, plynová varná deska. Veškeré vybavení v chatě je nové a je součástí prodeje. Chata disponuje i splachovacím WC. Po menší úpravě lze využívat na trvalé bydlení.

Chata se nachází ve velmi atraktivní lokalitě s bezproblémovým příjezdem do samotného centra Brna. V okolí je veškerá občanská vybavenost - obchody (Globus, Bauhaus), kavárna, MHD a v neposlední řadě pěkná příroda.

Více info v RK. Prohlídky možné po domluvě.

KategoriePozemky - zahrady
LokalitaBrno - Ivanovice
OkresBrno-město
Plocha pozemku358 m²
Poloha objektuV bloku
ZástavbaRekreační

Lokalita

Brno - Ivanovice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře