Facebook Instagram

PROČ DŘEVOSTAVBU?

PROČ DŘEVOSTAVBU?

1. Rychlost výstavby domu je rozhodující

…ať chcete nebo ne. Chcete stavět a neustále odpočítáváte čas, kdy se budete moct nastěhovat. Poznáváte se? I my to známe a proto oceníte náš přístup. Váš nový domov postavíme přibližně během tří měsíců. A oproti stavbě z klasické konstrukce tak ušetříte minimálně šest měsíců a několik desítek tisíc za náhradní bydlení během stavby.

2. Více prostoru

Díky šíthlým obvodovým stěnám našich dřevostaveb získáte více obytné plochy. U některých staveb se může jednat až o 10 %  více prostoru pro vaši rodinu, oproti klasické stavbě.

3. Ve stavbě nás nic nezastaví

Ať sněží, prší nebo mrzne, nic nás nezastaví. Díky použití „suché technologie“ nemá počasí na průběh stavby žádný vliv. Můžeme kdykoliv a kdekoliv – prostě pořád.

4. Bydlet můžete ihned

Žádné vysychání stavby a dlouhé čekání. „Suchá technologie“ umožňuje po dokončení stavby okamžité nastěhování.

5. Oceníte teplotní komfort

Díky našim moderním sendvičovým stěnám budete ve Vašem domě udržovat snadněji v zimě teplo a v létě příjemný chládek. Totiž oproti cihlovým stěnám, které nejprve teplotu absorbují a až poté jsou schopny teplo vydávat, se u dřevostaveb teplo vrací okamžitě od stěn zpět. Ušetříte tak zbytečné náklady na vytápění.

6. Nízké provozní náklady

Tepelně-izolační vlastnosti dřevostaveb SELLES zajišťují spolu v kombinaci s topným systémem tak nízké provozní náklady, jak to jen možné.

7. Domov na první pocit

Přírodní materiály, ze kterých bude Váš nový domov postaven, působí přirozeným a uklidňujícím dojmem. Budete doma na první pocit J.

8. Myslíme na přírodu

Dřevostavba splňuje díky použitým materiálům a technologiím parametry „zelené“ stavby. Oproti klasické stavbě je tedy ohleduplnější k okolnímu životnímu prostředí, i ke svým obyvatelům.

9. Kvalita na prvním místě

Veškeré použité technologie a materiály jsou neustále podrobovány kvalitativním kontrolám. Předcházíme tak vzniku nepřesností, tepelných mostů, nedodržení technologických postupů a hlavně nepříznivému počasí, kterému se jiné stavby nevyhnou. I proto ručíme za kvalitu našich staveb SELLES.

 

 

KATALOG DOMŮ

Hledáte spolehlivého partnera pro výrobu a výstavbu nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb? U nás jste na správné adrese. V naší nabídce najdete 3 druhy různých typových domů. Dům si můžete vybrat i podle fáze dokončení, nebo si zadat vlastní individuální projekt podle své fantazie. Všechny stavby realizujeme u nás v montážní hale specializované na výrobu montovaných sendvičových dřevostaveb. Proces výroby Vašeho bydlení do samotné expedice a zahájení jeho konstrukce trvá přibližně 20 dnů. Exkluzivní spolupráce se špičkovými dodavateli nám umožňuje poskytnout Vám 30letou záruku na konstrukci domu. Podívejte se, který z našich domů Vám padne do oka!

KE KAŽDÉMU DOMU JE V CENĚ:

DŮM BUNGALOV 1 DŮM BUNGALOV 2 DŮM BUNGALOV 6 DŮM BUNGALOV 9
DŮM BUNGALOV 12 DŮM BUNGALOV 14 DŮM KLASIK 2 DŮM KLASIK 4
DŮM KLASIK 5 DŮM KLASIK 6 DŮM MODERNA 1 DŮM MODERNA 4
DŮM MODERNA 5 DŮM MODERNA 6 DŮM MODERNA 9 DŮM MODERNA 10