Facebook Instagram

Pojištění

Při prodeji či pronájmu Vám zajistíme pojištění Vaší nemovitosti. Bežné je pojištění domácnosti, ale klienti často zapomínají na připojištění odpovědnosti

Pojištění domácnosti

Toto pojištění prioritně chrání vybavení domácnosti a dalo by se říct, že ten, kdo si uzavře pojištění domácnosti, si více méně tvoří finanční náhradu za věci poškozené, zničené nebo odcizené, které v bytě či domě měl. Pojištění domácnosti dnes v sobě zahrnuje i další připojištění a můžeme se tak v rámci jednoho produktu pojistit i na odpovědnost, takové připojištění nás pak chrání v případě, že způsobíme někomu jinému škodu, například vytopíme někomu byt, rozbijeme něco v obchodě, atd.

Základní pojištění domácnosti, ale chrání náš majetek, který je součástí vybavení domácnosti proti živelným poškozením, požáru, vodě, nebo proti zničení a odcizení. Například taková návštěva zlodějů u Vás v bytě, bude určitě příjemnější, pokud budete mít uzavřeno pojištění domácnosti, pojišťovna vám odcizené, nebo zničené věci nahradí. Pojistit tak můžete prakticky cokoliv, co v domácnosti máte, pojištění se vztahuje na nábytek, elektroniku, cennosti, sbírky, peníze, sportovní náčiní, a další.Cena za pojištění domácnosti navíc není nějak vysoká a určitě se vyplatí toto pojištění mít. Cena se vždy odvíjí od částky, na kterou budete mít domácnost pojištěnou.

Při prodeji

Při pronájmu

Při pronájmu je třeba dbát na to, aby byl pojištěn jak nájemce, tak nájemník. 

Pokud vlastníte více nemovitostí, tak stačí mít odpovědnost pojštěnou pouze na 1 nemovitost a pojistka pokryje Vaše ostatní nemovitosti.

Na jednom místě Vám provedeme srovnání všech velkých pojišťoven